Sesiune, dulce sesiune II

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos

28012010

Sesiune, dulce sesiune II

Acum ceva timp, scrisesem un articol despre sesiune. Si atunci, ca si acum, eram in perioada (de vacanta) a examenelor. Invatam din greu.Stersesem toate jocurile ca sa ma apuc de treaba si pentru a fi lipsit de tentatii.Ce-i drept, am invatat din greu.Problema e ca nu am invatat pentru examene.Citeam si ma documentam despre orice altceva decat ce-mi trebuia mie pentru scoala. Mare succes a avut articolul ala. Probabil din cauza ca toata lumea facea exact ceea ce faceam si eu.Va prefaceati ca invatati cand defapt stateati toata ziua pe net.De-atunci si pana acum timpu-a trecut, dar lucrurile nu prea s-au schimbat.Sunt in sesiune...iar. Invat...iar. Stiu ca as putea scrie acum 2 pagini si voi tot ati citi ce scrie.Daca-mi aduc bine aminte in episodul trecut cineva s-a chinuit sa numere cate randuri am scris ca sa-mi spuna cat timp am pierdut.Poate prindeti ideea.Deci hai sa sarim peste cele 2 pagini scrise aiurea ca pierdem timpul pretios degeaba si hai sa trecem direct la clipuri.Incepe slabut, dar aveti rabdare pana la capat.Vizionare placuta!

Eu cred ca o sa zic pass.Decat sa dorm linistit si sa uit sa ma mai trezesc (cum binestiti ca am obiceiul), prefer sa ma trezeasca o cafea, un 3in1, o cola...

Cand iti pierzi rabdarea si simtu cum se apropie momentu...

A venit ziua examenului, ai grija cu ce te imbraci:

Fii foarte atent la calcule:

Daca nu stii nimic, insista:

Apoi asteapta fericit rezultatele:

Parerea lui Costel de la Cafe Deko:

Daca n-ai chef sa dai examenu, ai grija cum discuti cu profesorul:

Admin
Admin

Reputatie : 0
Data de inscriere : 16/03/2008
Varsta : 29
Localizare : Tara Tuturor Imposibilitatilor

Foaie de personaj
Page1:
5000/5000  (5000/5000)
Camp2:
10/10  (10/10)

Vezi profilul utilizatorului http://nugasesc.wikiforum.ro

Sus In jos

Distribuie acest articol pe: Excite BookmarksDiggRedditDel.icio.usGoogleLiveSlashdotNetscapeTechnoratiStumbleUponNewsvineFurlYahooSmarking

Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum