Sesiune, dulce sesiune II

In jos

28012010

Sesiune, dulce sesiune II

Acum ceva timp, scrisesem un articol despre sesiune. Si atunci, ca si acum, eram in perioada (de vacanta) a examenelor. Invatam din greu.Stersesem toate jocurile ca sa ma apuc de treaba si pentru a fi lipsit de tentatii.Ce-i drept, am invatat din greu.Problema e ca nu am invatat pentru examene.Citeam si ma documentam despre orice altceva decat ce-mi trebuia mie pentru scoala. Mare succes a avut articolul ala. Probabil din cauza ca toata lumea facea exact ceea ce faceam si eu.Va prefaceati ca invatati cand defapt stateati toata ziua pe net.De-atunci si pana acum timpu-a trecut, dar lucrurile nu prea s-au schimbat.Sunt in sesiune...iar. Invat...iar. Stiu ca as putea scrie acum 2 pagini si voi tot ati citi ce scrie.Daca-mi aduc bine aminte in episodul trecut cineva s-a chinuit sa numere cate randuri am scris ca sa-mi spuna cat timp am pierdut.Poate prindeti ideea.Deci hai sa sarim peste cele 2 pagini scrise aiurea ca pierdem timpul pretios degeaba si hai sa trecem direct la clipuri.Incepe slabut, dar aveti rabdare pana la capat.Vizionare placuta!

Eu cred ca o sa zic pass.Decat sa dorm linistit si sa uit sa ma mai trezesc (cum binestiti ca am obiceiul), prefer sa ma trezeasca o cafea, un 3in1, o cola...

Cand iti pierzi rabdarea si simtu cum se apropie momentu...

A venit ziua examenului, ai grija cu ce te imbraci:

Fii foarte atent la calcule:

Daca nu stii nimic, insista:

Apoi asteapta fericit rezultatele:

Parerea lui Costel de la Cafe Deko:

Daca n-ai chef sa dai examenu, ai grija cum discuti cu profesorul:

Admin
Admin

Reputatie : 0
Data de inscriere : 16/03/2008
Varsta : 31
Localizare : Tara Tuturor Imposibilitatilor

Foaie de personaj
Page1:
5000/5000  (5000/5000)
Camp2:
10/10  (10/10)

Vezi profilul utilizatorului http://nugasesc.wikiforum.ro

Sus In jos

Distribuie acest articol pe: diggdeliciousredditstumbleuponslashdotyahoogooglelive

Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum