Castigatori concurs mess

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos

12052010

Castigatori concurs mess

Lucul 1: AndreiS

Vezi mai multe din Funny pe 220.ro

Locul 2: LuciX

Din pacate nu putem afisa continutul acestui videoclip aici
Locul 3: Fluffy

Locurile urmatoare:
Pepsi.Twist > clipul nu poate fi urcat pe site deoarece va aparea in toate tabloidele.
CristiM
AdyE
IronMan
AndreEA

Contestatiile vor fi facute in continuare si vor fi luate in considerare. Am primit si alte videoclipuri dar unele nu au putut fi luate in considerare. Pegatiti-va pentru concursul urmator ce va avea loc in curand.

Ultima editare efectuata de catre Admin in Vin Mai 21, 2010 6:17 pm, editata de 1 ori

Admin
Admin

Reputatie : 0
Data de inscriere : 16/03/2008
Varsta : 29
Localizare : Tara Tuturor Imposibilitatilor

Foaie de personaj
Page1:
5000/5000  (5000/5000)
Camp2:
10/10  (10/10)

Vezi profilul utilizatorului http://nugasesc.wikiforum.ro

Sus In jos

Distribuie acest articol pe: Excite BookmarksDiggRedditDel.icio.usGoogleLiveSlashdotNetscapeTechnoratiStumbleUponNewsvineFurlYahooSmarking

Castigatori concurs mess :: Comentarii

Mesaj la data de Joi Mai 13, 2010 12:02 am Scris de gicu

deci draga admin, stimate juriu. aici s-a facut blat.

deci mai mult ca sigur pepsi ala trebuia sa ia locu 1. dar ale naibii tabloide nu i-au permis si atunci trebuia sa fie ala cu LuciX. Dar din cauza golirii rezervorului prin existentul furtun, care este domnilor, mai mult ca sigur gropile lui AdyE, care si asta vad ca "E"ste, trebuia sa obtina locu 1. deci clasamentu final trebuia AdyE, urmat de pepsi si lucix.
Dar din cauza tabloidelor am fi putut acorda locul 2 si 3, cel putin, lui CristiM(cumva patronul de la cris-tim?!) si apoi discutabil intre Fluffy si AndreiS (depinde care da spaga mai mare).

Deci am impresia ca dumneavoastra ati baut premuil inainte sa faceti clasamentul.

Astept viitorul SconsCurs! lol!

Sus In jos

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus

Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum