Ce gasiti pe site?

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos

23012010

Ce gasiti pe site?

Pe site vor fi afisate toate informatiile pe care voi le solicitati. Avem cele mai bune tutoriale, cele mai bune adrese de situri, avem raspunsuri la intrebari,carti si PDFuri gratuite. Tot ce trebuie sa faceti este sa cereti. "Cere si ti se va da".

De ce?
Pentru a va usura voua munca.De cate ori ati stat si ati petrecut nopti intregi cautand informatii despre un produs.Sau de cate ori nu ati pierdut zile intregi incercand sa faceti cel mai bun proiect.Eu insumi am petrecut saptamana trecuta 4 zile pentru a face un review.Daca as fi stiut de un asemenea site care sa-mi puna informatia necesara la dispozitie (eu trebuind doar sa fac selectia), as fi avut mult mai mult timp pentru alte activitati.
Merita sa incerci, nu ai nimic de pierdut. Daca nu vei primi raspunsul intrebarilor tale, este foarte simplu ce ai de facut.Nu mai intri niciodata pe site. Dar stim ca vei reveni pentru ca aici e sursa ta de informatii.

Cum?
Pai cum am mai spus deja.Intra pe forum si plezneste intrebarea pe undeva pe la sectiunea "Nu gasesc".Daca esti multumit de raspuns, vom muta subiectul in categoria corespunzatoare.

Cand?
Echipa este formata din voluntari.Acesta nu este jobul nostru, este doar un hobby caruia ii acordam foarte multa atentie.Suntem zilnic pe site.Defapt este tot timpul cel putin o persoana activa.Dar timpul in care ti se va raspunde depinde mult de informatia pe care o ceri.Poate dura 5 minute, poate dura 1 zi.

Pentru ca stim ca timpul tau e pretios, nu te vom mai retine cu tot felul de discursuri filozofice.Click aici pentru a pune intrebarea!

Admin
Admin

Reputatie : 0
Data de inscriere : 16/03/2008
Varsta : 29
Localizare : Tara Tuturor Imposibilitatilor

Foaie de personaj
Page1:
5000/5000  (5000/5000)
Camp2:
10/10  (10/10)

Vezi profilul utilizatorului http://nugasesc.wikiforum.ro

Sus In jos

- Subiecte similare
Distribuie acest articol pe: Excite BookmarksDiggRedditDel.icio.usGoogleLiveSlashdotNetscapeTechnoratiStumbleUponNewsvineFurlYahooSmarking

Ce gasiti pe site? :: Comentarii

Niciun comentariu.

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus

Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum